WIZJA


Lokale typu loft w zabytkowym budynku

Obiekt jest objęty prawną ochroną konserwatorską na podstawie decyzji nr 51/2012 Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 20 lutego 2012 r. (znak: IZAR(ms)4101/5-63(9)/09/11/12) o wpisie zespołu dawnych koszar artylerii przy ul. Artyleryjskiej w Olsztynie do Rejestru Zabytków Nieruchomych pod numerem A-4535.

 

 

 

APARTAMENTY MIESZKALNE

& LOKALE UŻYTKOWE


Podczas realizacji Inwestor podjął decyzje aby każdy z kupujących miał pełną dowolność w zakresie wykończenia własnego Apartamentu, dlatego każdy Apartament został wytypowany tak aby stworzyć możliwie najwięcej konfiguracji pomieszczeń typu łazienka, kuchnia, sypialnia czy pokój dziecięcy. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta.

 

 

 

ZARZĄDCA

OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI


Obsługa Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi w Olsztynie i w takich miastach jak: Gdańsk, Koszalin, Bydgoszcz, Mrągowo, Olecko i Gołdap. Dodatkowo świadczymy usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Jako jedyni w województwie zarządzamy biurowcem klasy A, a naszą specjalizacją jest zarządzanie wspólnotami nowoczesnymi, naszpikowanymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy swoją energię i ambicję w pracy łączą z wiedzą i innowacyjnością.